January 21, 2022

E kryer: Marrëveshje për dy vite, Sergio Ramos goditja tjetër e PSG

Shpërndaje lajmin

Sergio Ramos pritet të zyrtarizohet si afrimi i radhës te PSG. Qendërmbrojtësi, i cili u largua pas 16 vitesh nga Real Madrid, ka pranuar ofertën e francezëve.

Momentalisht nuk janë publikuar shifra mbi përfitimet që mbrojtësi francez do të ketë. Gazetari i RMC Sport, Mohamed Bouhafsi, shkruan se Ramos ka arritur marrëveshje për dy sezone.

Ndër të tjera ai raporton se vëllai i mbrojtësit është në Paris dhe ka mbyllur gjithçka. Në ditët në vijim Ramos do të kryejë vizitat mjekësore dhe më pas do të vijë firma dhe zyrtarizimi. / abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *