Efi quajti Luizin mashtrues, reagimi i Arbër Hajdarit dhe Olta Gixharit bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Mbremjen e djeshme u përballën Luizi dhe Efi, dhe të thënat e tyre në dhomën e rrëfimit.
Në një moment ishte Efi ajo e cila tha se e ka parë se ai është kokrra e mashtruesit. Në momentin që u panë këto transmetime nuk duhej të humbaseshin reagimet e Arbërit dhe Olta Gixharit.
Dyshja janë përçarë pothuajse tërësisht. Dikur ishin miq tejet të mirë, por rikthimi i Efit nuk u prit edhe aq mirë.

@rebuildnow1 Ky kishte te drejt per Efin #luizejlli #meluizin #bigbrothervipalbania #fyp ♬ Happy Laughing – Sound Effect

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *