Einxhel ka ndërmend ta propozojë vetë Dagzin për martesë dhe e zbuloi publikisht (FOTO LAJM)

0
Shpërndaje lajmin

Përgjithësit, në pjesën më të madhe të propozimeve jemi mësuar të shohim djalin që ulet në gjunj dhe i këkron partneres të martohen.
Por nuk do çuditeshim nëse edhe këtë herë Einxhel “do të dalë nga turma”.
Ka qenë vetë ajo që ka ndarë disa foto me Dagz nga një dasmë ku kanë qenë të ftua së fundmi.
“Nëse babi i djalit tim vazhdon të më shoh me këtë shikim joshës, unë do ta propozoj shumë shpejt”, ka shkruar Einxhel krah fotos./ /

 

View this post on Instagram

 
A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *