Einxhel Shkira tregon arsyen e cila u bë shkak për një “përplasje” mes saj dhe Argjirës

0
Shpërndaje lajmin

Einxhel Shkira dhe Argjira Spanca dihet që kanë një raport të shkëlqyer së bashku e që janë mikesha prej vitesh.
Por së fundmi, Einxhel na ka zbuluar arsyen e “zënkës” së tyre. Ajo ka treguar me shaka se fotot e fundit janë bërë shkak për këtë “përplasje”, por në fund, disa foto të hajrit ia paska bërë mirë Argjira dhe le të themi që ngjan yll.
”Realizimi i këtyre fotove u pasua me një super përplasje Einxhel-Argjira, por më duhet të pranoj Argjira që shyqyr ca ishin të hajrit”- shkruan Einxhel krah fotove që ka postuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *