December 1, 2021

Eksperti: Pedri ka bërë më shumë për Barçën sesa Barça për Pedrin me rinovimin

Shpërndaje lajmin

Lajmet e Barcelonës kanë qenë objekt analize ditët e fundit sidomos në media spanjolle.

Ekspertët nga Carrusel Deportiv o lanë përshtypjet e tyre në këto momente që po kalon Barça.

Veçanërisht të fokusuar në rinovimin e Pedri dhe situatën gjithmonë delikate të Koeman në krye të ekipit.

Marcos López : “Pedri ka bërë më shumë për Barçën sesa Barça për Pedrin me rinovimin. Ai me siguri kishte oferta më të shijshme ekonomikisht dhe është i përkushtuar ndaj këtij projekti”

Kike Mateu : “Hera e parë në një kohë të gjatë që Valencia është mbi Barça, dhe në të cilën problemet vijnë nga Barcelona dhe jo nga Valencia. Ajo që Barça ka nevojë është një trajner …”.

Marcos López : “Nuk jam dakord. Barcelona ka një trajner të shkëlqyeshëm që ka filluar keq.” /

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *