Ekzekutohet në Shëngjin një 50-vjeçar, pronar i disa bizneseve dhe politikan lokal

0
Shpërndaje lajmin

Ardjan Nikulaj, një biznesmen dhe anëtar i Këshillit Bashkiak në Lezhë u ekzekutua me armë zjarri brenda lokalit në pronësi të tij në zonën e Shëngjinit. Policia njoftoi se vrasja ndodhi rreth orës 13.30 minuta të mërkurën. Dëshmitarë thanë se panë dy persona  që erdhën me një automjet nga pjesa e pasme e lokalit. Njëri […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *