Shpërndaje lajmin

Një 24 vjeçar është vënë në prangat e policisë në Elbasan, pasi përndoqi për një vit, një 17 vjeçare.
Shtetasi, M.R, e përndiqte nëpër rrugë, të miturën, ndërsa puna për arrestimin e tij nisi pas kallëzimit të të përndjekurës.
Njoftimi i policisë:
Elbasan
Përndoqi në rrugë, për 1 vit, një 17-vjeçare, pas kallëzimit të saj në Polici, kapet dhe vihet në pranga 24-vjeçari.
Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan, pas kallëzimit të marrë nga një shtetase 17 vjeçe, se shtetasi M. R. e përndiqte në rrugë, në mënyrë të vazhdueshme, prej 1 viti, organizuan punën për lokalizimin dhe kapjen e këtij shtetasi.
Bazuar dhe në informacionet e siguruara në rrugë operative, u bë e mundur kapja dhe ndalimi shtetasit M. R., 24 vjeç, banues në Elbasan.
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.r.t/
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *