Shpërndaje lajmin

Sopranoja me famë botërore, Elbenita Kajtazi, ka ndarë momente nga performanca e saj e suksesshme në Hamburg, përcjell albinfo.ch.
Shfaqja e fundit e ka entuziazmuar, duke e postuar edhe në rrjetet sociale, ku Kajtazi njoftoi se shfaqja e dytë “La Traviata” përfundoi me shumë sukses, duke treguar se ajo mori një “standing ovation” nga publiku.
https://www.facebook.com/reel/1510422923086771
Postimi i plotë:
“Shfaqja e dytë La Traviata në Staatsoper Hamburg mbaroi me shumë sukses dhe me standing ovation, sa kënaqësi me qenë në Hamburg përsëri mbas gati një viti. Sot kom pas fatin me e pas Mirjetën, motrën time, mbrapa skenëS dhe si rezultat kam disa video dhe foto të mrekullueshme që do i ndaj me ju në ditët e ardhshme”, shkruan ajo.
– Video https://www.facebook.com/reel/3745779692323808

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *