Elita Rudi hap dyert e shtëpisë dhe tregon super atmosferën festive (FOTO)

Share

Meqë fundviti po afrohet, shumë persona kanë vendosur që ta sjellin që tani atmosferën e festave, prandaj kanë nxjerrë zbukurimet dhe kanë vënë pemën.

Festa ka ardhur edhe në shtëpinë e Elita Rudit dhe Gjikos, dhe këtë e ka treguar vetë moderatorja nëpërmjet postimeve të bukura në Instastory.

Elita ka realizuar disa foto e video që tregojnë atmosferën e ngrohtë në shtëpi, ndërkohë që mbizotëron ngjyra blu.

Në një nga videot, duket edhe pema e Vitit të Ri, për të cilën, Elita duket se është kujdesur që të dekorohet deri në detaje.

elita rudi 23

The post Elita Rudi hap dyert e shtëpisë dhe tregon super atmosferën festive (FOTO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente