October 15, 2021

Elita Rudi tregon se me çfarë e ushqen Botën e vogël

Shpërndaje lajmin

Prej disa kohësh, moderatorja Elita Rudi është shkëputur nga ekrani. Ajo i është përkushtuar me kohë të plotë familjes, veçanërisht rritjes së dy fëmijëve të saj.

Herë pas here, Elita nuk nguron të publikojë në Instagram edhe foto të ndryshme, ku shfaqen gjatë ditës Zëri dhe Bota e vogël.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto, ku vogëlushja shihet teksa ha krepa. Ndonëse sapo ka filluar të përtypet, Bota duke i shijon shumë petët.

Kjo pamje ka ngrohur zemrat e të gjithëve./


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *