Shpërndaje lajmin

Trajneri i Villarrealit, Unai Emery, është shprehur i pikëlluar për eliminimin e skuadrës së tij pas pjesës së parë të jashtëzakonshme ndaj Liverpoolit, por edhe i kënaqur me ecurinë e skuadrës.
“Ekipi ishte protagonist i një pjese të parë vërtet të shkëlqyer. Fatkeqsisht në pjesën e dytë u kthyem në fushë pa forcë.
Me vjen keq për rezultatin, por ndihem shumë i lumtur dhe krenar për ekipin, edhe pse sinqerisht në këtë pikë doja diçka më shumë.
Mbi të gjitha sepse kemi punuar gjatë gjithë sezonit për diçka më shumë”, është shprehur Emery./h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *