Emiliano Musta i shënon dhe provokon Kukësin

Share

Po zhvillohen aktualisht takimet e para të Superiores pas ndeshjes hapëse atje ku Vllaznia fitoi në shifrat 1-0 ndaj Teutës me golin e Hoxhajt. Një përballje shumë interesante është ajo mes Laçit dhe Kukësit, dy ekipet që kërkojnë fitoren në fushën e lojës me çdo kusht për të vazhduar ndjekjen e kryesueses. Bylisi pret në shtëpi Tiranën, ndërsa në krahun tjetër Kastrioti po luan përballë Skënderbeut.

Aktualisht Laçi po fiton 1-0 ndaj Kukesit. Golin e ka shenuar Musta dhe festa ka qene provokuese per menyren si verilindoret e larguan nga ekipi:


Share

Komente