Emrat/ Vritet ekonomisti, plagoset pronari i firmës së inerteve në Kurbin

0
Shpërndaje lajmin

Mëngjesin e sotëm, Kurbini është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ekonomisti i një firme inertesh, është ekzekutuar me armë zjarri, ndërsa ka mbetur i plagosur pronari i saj.
Raportohet se pronari është Ardian Gjeloshi, kurse ekonomisti që ka humbur jetën është Selman Mihana.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gurëz, ndërsa Policia dhe RENEA kanë zbarkuar në zonë dhe vijojnë kontrollet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *