January 14, 2022

EMRI/Detaje të reja nga plagosja në Vlorë, 38-vjeçari u qëllua me 4 plumba në hyrje të banesës

Shpërndaje lajmin

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja me armë zjarri që u raportua mbrëmjen e së shtunës në Vlorë.

Abcnews.al mëson se 38-vjeçari i plagosur me armë zjarri është Edison Begaj. 38 vjeçari është qëlluar me 4 plumba në hyrje të banesës së tij dhe bëhet me dije se si si pasojë e plumbave ka mbetur i plagosur në këmbë.

Begaj ndodhet në spital, por nuk dihen ende shkaqet e plagosjes.

Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *