April 16, 2021

Emri/ Identifikohet autori i plagosjes së dy vëllezërve Doçaj në Shkodër

Shpërndaje lajmin

SHKODRA – Është identifikuar autori i plagosjes së dy vëllezërve Doçaj, mbrëmjen e kësaj të shtune në Shkodër. Besmir Përkola është autori i dyshuar dhe është shpallur në kërkim.

Marjan dhe Hoten Doçaj u plagosën me armë teksa ishin duke udhëtuar me një automjet ‘’Audi’’ në fshatin Bardhaj.

vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *