EMRI/ Operacioni në Vlorë, kush është pronari i furgonit të sekuestruar, dyshimet e para

0
Shpërndaje lajmin

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me operacionin policor në Vlorë, ku u sekuestruan një gomone dhe një furgon.
Dy mjetet u gjetën në afërsi të grykëderdhjes së Vjosës.
Dyshimet janë se dy mjetet do të përdoreshin për trafik të lëndëve narkotike.
Burime për Panorama.al bëjnë me dije se furgoni i sekuestruar nga policia gjatë operacionit është me targa FR2436D, ndërkohë që mjeti është në pronësi të Limi Binajt.
Policia po punon për të zbuluar më shumë detaje rreth dy mjeteve./ / 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *