October 17, 2021

EMRI/ U kap me 17 kg heroinë, kush është vlonjati i prangosur në Durrës

Shpërndaje lajmin

Janë zbardhur detaje të reja nga kapja e 17 kg heroinë në Durrës mbrëmjen e sotme.

Fotoja e mësimpërme është nga momenti kur prangoset shoferi i kamionit që po shkonte në Mal të Zi me 17 kg heroinë të vendosur nën sebrator.

I vetmi i arrestuar deri më tani është 48-vjeçari nga Vlora, i cili është identifikuar si Sulo Pajo.

Kamioni me targa shqiptare ishte nisur drejt Mali të Zi për t’u furnizuar me mall për t’u kthyer më pas dhe për ta dërguar në Itali përmes portit të Durrësit, ku edhe falë kontrollit me skaner u gjet droga e fshehur.  /albeu.com/

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *