Eni largohet nga shtëpia e Big Brother Vip

Shpërndaje lajmin

Eni Tare është banori i radhës që ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip.
Aventura nuk zgjati shumë për modelin, i cili iu bashkua lojës vetëm pak javë më parë.
Ai ishte në nominim së bashku me Oltën, Kristin dhe Tean, të cilët do të vazhdojnë të qëndrojnë në shtëpi.
Puntatën e kaluar u largua Ronaldo Sharka, i cili kishte vetëm biletë vajtje. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *