Ermal Fejzullahu emocionon me këto fjalë për nënën

Share

Ermal Fejzullahu nuk ngurron që dashurinë për të ëmën ta tregoj edhe me fjalë, madje në rrjete sociale.

ermal fejzullahu 640x344 1

Nuk duket shumë nga ata djem që i tregon hapur ndjenjat, ama kur vjen fjala për Neren, atëherë ndryshon puna, shkruan “Kosovarja”.

ermal ariana 780x439 2 640x360 1

 

Në një nga postimet e fundit, Ermali tregon gjithë dashurinë dhe afeksionin ndaj nënës së tij, personit të dashur e të shtrenjtë për të.

139061344 242405173989402 6639257907754582423 n 270x480 1


Share

Komente