November 29, 2021

Ermonela Jaho do të performojë në skenën e operas së Austrisë

Shpërndaje lajmin

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, do të performojë në skenën e operas së Austrisë, më 22,25, 29 tetor dhe 2,5 nëntor, në teatrin e operas, Vienna State Opera, shkruan albinfo.ch.

Tashmë sopranoja e vlerësuar ndërkombëtarisht, Ermonela Jaho, jep gjithherë performancë të mrekullueshme duke “pushtuar” skenat e operas. /Albinfo.ch


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *