January 25, 2022

Është ndarë nga Romeo? Aleksia Peleshi u jep fund dyshimeve: Ja pse e ngacmoi Beniadën

Shpërndaje lajmin

Vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi, Aleksia ka hedhur poshtë zërat për ndarjen me aktorin Romeo Veshaj.

E ftuar në ‘Goca dhe Gra”, Peleshi tha se prezenca e tij në Big Brother VIP është thjesht pjesë e profesionit të tij, përveç faktit që aty brenda ka edhe të vëllanë, Donald Veshajn.

“Big Brother është një format argëtimi. Romeo është i asaj fushe (artist, humorist).

Ai e di çfarë kërkon hilaritet dhe humor te publiku dhe ia servir atë. Nuk ka lidhje me ne. Ajo ka qenë diçka për humor dhe unë këtë e kam pranuar si pjesë e profesionit të tij në momentin që jam lidhur me një artist,”- tha Peleshi.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *