October 21, 2021

EURO 2020/ Itali – Austri, ndiqeni këtu ndeshjen LIVE

Shpërndaje lajmin

 

Pas pak nis ndeshja e dytë e 1/8 në Euro 2020, ajo mes Italisë dhe Austrisë e cila do të nisë në 21:00.

“Axurrët” vijnë pas një super performance në grupe, ku ka rritur së tepërmi pretendimet e tifozëve.

Në krahun tjetër Autria vjen pas 2 fitoreve dhe 1 humbje, e sot do të tentojë të bëjë surprizën për të prekur çerekfinalet e këtij kompeticioni.

Për të parë ndeshjen live klikoni  KËTU. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *