Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin

Share

Pas pezullimit, mbrëmjen e kaluar konkurrentja Sindi Loci është rikthyer sërish në emision. Ajo u përball me Julianin jo për ti kërkuar falje ashtu siç kishte shkruar disa ditë më parë në rrjetet sociale, por për të kërkuar përgjigje për batutat e tij.

Përballja e dyshes ka krijuar shumë debat në studion mes konkurrentëve dhe opinionistit, Arjan Konomi I cili e ka qujatur sjellje e Sindit si tinëzare.

Ish konkurrenti i Përputhen e ka ndjekur debatin dhe ka reaguar në rrjetet sociale për sjelljen e Sindit duke e quajtur antipatike dhe shkatërrim nervish.

“Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike”, shkruanFationi ne rrjete sociale./ CNA.al

fati


Share

Komente