January 21, 2022

Festë në familjen e Bashës, bashkëshortja ndan foto nga ditëlindja e të bijës (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Vajza e vogël e Aurela dhe Lulzim Bashës, Viktoria ka fesutar ditën e sotme 10 vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e kryedemokratit ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga festa për përvjetorin e lindjes së të bijës.

Mbi foto ajo ka bashkangjitur edhe një urim. “Gëzuar Ditëlindjen”, shkruan Aurela Basha.

Çifti janë prindër të dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *