Shpërndaje lajmin

Këngëtarja e dashur për publikun për shumë vite më rradhë, Eranda Libohova sot feston ditëlindjen e saj të 54-të.
Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga të gjithë ndjekësit e saj dhe njerëzit e afërm.
Eranda Libohova është një ndër këngëtaret shqiptare më të vjetra, e cila ka shoqëruar me këngët e saj publikun shqiptar deri më ditët e sotme.
Edhe pse mosha e saj është 54, këngëtarja mbetet ende njësoj me fizikun dhe hijeshinë e saj./

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *