November 27, 2021

Fier, 34 vjeçarja rrëzohet nga ura dhe përfundon në spital

Shpërndaje lajmin

Fier- Në fshatin Kuman, Roskovec, dyshohet se është penguar dhe është rrëzuar aksidentalisht nga ura dhe ka rënë në kanal, shtetasja M. L., 34 vjeçe, banuese në fshatin Kuman, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

lajmi në perditesim…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *