Fituesit e Lojës Shpërblyese nga Albinfo.ch

Shpërndaje lajmin

Platforma Albinfo.ch ka dhuruar bileta falas për ndeshjen miqësore Zvicër-Kosovë, që zhvillohet nesër nga ora 18:00, në stadiumin Letzigrund në Cyrih.
Fatlumët kanë marrë biletat sot, si dhe një fanellë të Zvicrës me nënshkrim të ish-futbollistit të njohur Milaim Rama.
Loja shpërblyese në albinfo.ch është sponsorizuar nga “Swiss Management Zürich AG”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.