October 19, 2021

Flamuri i Shqipërisë, në panairin e turizmit në Madrid

Shpërndaje lajmin

Quhet panairi “FITUR”, është një nga eventet turistike, ku shtetet e Evropës prezantojnë pakot e ofertave turistike, shkruan albinfo.ch.

Shqipëria duket se po i tërheq spanjollët me ofertat e tyre për turizëm veror. Plazhe te bukura, hotele standarde dhe çmime të volitshme, janë tri nga shtyllat kryesore që i tërheq popullin spanjoll.

Vlersimet e tyre: nëse dëshironi të pushoni me një ambient të mirë dhe me kushte të mira, e mbi  të gjitha me kosto jo të lartë, është Shqipëria, shkruan tutje albinfo.ch.

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

May be an image of E brendshme

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe E brendshme

May be an image of 4 njerëz dhe people standing

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe E brendshme

May be an image of 3 njerëz, people standing dhe E brendshme

May be an image of 4 njerëz, people standing dhe people sitting


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *