November 29, 2021

Formacionet zyrtare Irland-Portugali (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Portugalia do të ndeshet pak çaste më vonë ndaj Irlandës për ndeshjet e grupeve “Qatar 2022”.

Ronaldo me shokë do të tentojnë të arrijnë një fitore dhe të ushtrojnë presion ndaj vendit të parë që ndodhet Serbia me 17 pikë. Portugalia ndodhet në vendin e dytë me 16 pikë ndërsa Irlanda në vendin e katërt me 5 pikë./h.ll/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *