Formacionet zyrtare: Leeds – Arsenal

Share

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leeds United dhe Arsenal.

Nga minuta e parë për Leedsin është hedhur në fushë shqiptari, Ezgjan Alioski, i cili do të ketë përballe një tjetër shqiptar në fushë, Granit Xhaka, që e nis titullar me Arsenalin.

Derisa Shkodran Mustafi është vetëm në stol.

Leeds:

Arsenal:


Share

Komente