Formacionet zyrtare Manchester United-Leicester, “Djajtë” pa CR7 (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Pas pak do të luhet një ndeshje interesante ndërmjet Manchester United dhe Leicester.
Tek ekipi i Rangnick vihet re mungesa e CR7, ku vendin e tij sy sulmues qendror për çudi do ta luaj Bruno Fernandes./ h.ll/
Formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published.