Formacionet zyrtare Napoli-Milan/ Emocione dhe spektakël pritet në “Maradona Stadio”

0
Shpërndaje lajmin

Napoli do të presë në shtëpi në orën 20:45 Milanin.
Një tjetër përballje fantastike ditën e sotme në futbollin europian, ku një sfidë e cila premton emocione të mëdha.
Të dyja skuadrat janë në një nivel optimal dhe sigurisht në fushë do të kërkohen vetëm tre pikët nga të dyja./h.ll/
Formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *