January 25, 2022

Formacionet zyrtare, Skëndërbeu për fitoren e parë, Dinamo kërkon kthesën

Shpërndaje lajmin

Skëndërbeu dhe Dinamo do të ndeshen mes tyre ditën e sotme në kuadër të javës së gjashtë të “Abissnet Superiore”.

Skuadra korçare është në kërkim të fitores së parë në këtë kampionat, ndërsa Dinamon  kërkon kthesën pas asaj humbje zgjënjyese me Vllazninë javën e kaluar.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Skënderbeu (5-3-2): Rexhepi; Meksi, Vitija, Sadriu, Doumfour, Zguro; Jean Victor, Mara, Vrapi; Berisha, Mensah

Dinamo (4-2-3-1): Harizaj; Isaevski, Imami, Sofranac, Haxhiu; Sidibe, Demiri; Mihana, Ibraimi, Bardhi; Chinedu

/f.a/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *