FOTO/ Afër Vuçiç e larg Vjosa Osmanit, Rama me kryeministrat e Ballkanit

Shpërndaje lajmin

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga Nju York me liderët e Ballkanit Perëndimor ftuar nga përfaqësuesi i Lartë i BE për Politikën e Jashtme Joseph Borrel.
Në foto janë Dritan Abazoviç, presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, presidentja e presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, zv/President i Komisionit Europian, Joseph Borrel dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaçevski.
Ajo që vihet re është se në fotot Rama shihet mes Dritan Abazoviç dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, dhe larg  presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.

#tdi_1_362 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(https://euronews.al/wp-content/uploads/2022/09/rfh-1.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#tdi_1_362 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(https://euronews.al/wp-content/uploads/2022/09/degvrf.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#tdi_1_362 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(https://euronews.al/wp-content/uploads/2022/09/jk-3.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#tdi_1_362 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(https://euronews.al/wp-content/uploads/2022/09/rfhyt.jpg) 0 0 no-repeat;
}

1 of 4

Edi Rama me kryeministrat e Ballkanit

Edi Rama me kryeministrat e Ballkanit

Edi Rama me kryeministrat e Ballkanit

LEXONI GJITHASHTU: 

Vuçiç takohet me Ramën në OKB: Një përshëndetje e shkurtër me mikun tim

Leave a Reply

Your email address will not be published.