Foto/ Bleona Qereti bën vaksinën kundër Covid-19

Share

Këngëtarja Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19.

Lajmin e ka dhënë vetë, ajo përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka bashkangjitur edhe disa foto.

“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 # vaksinë për tu marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

Ndërkohë më tej, këngëtarja është shprehur mirënjohëse ndaj bluzave të bardha, të cilët i ka konsideruar heronj.

“Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B L E O N A (@bleona)

 


Share

Komente