FOTO/ Çfarë ka ndodhur? Getinjo përfundon në spital

Share

Reperi i njohur, Getinjo ka përfunduar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instastory, duke shqetësuar ndjekësit e tij.

Getinjo shfaqet në shtratin e spitalit duke bërë serum dhe shkruan se ndihet sëmurë.

640 0 5ffdba4d9b0f5

Reperi nuk ka dhënë më shumë detaje ndërkohë që vetëm disa orë më parë shfaqej në gjendje të mirë shëndetësore në një video të publikuar në Instagram, ku bënte rep freestyle.


Share

Komente