October 19, 2021

FOTO/ “Covid më ndaloi mua, por Kombëtaren s’e ndalon askush”, Cikalleshi motivon shokët

Shpërndaje lajmin

Në prag të ndeshjes ndaj Polonisë Sokol Cikalleshi mori sot një lajm të trishtë.

Sulmuesi rezultoi pozitiv me Covid-19 dhe nuk do të jetë i gatshëm.

Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan:

“Covid më ndaloi mua, por Kombëtaren kuqezi s’e ndalon dot askush”.

Cikalleshi ka vendosur kështu  të motivojë shokët e ekipit. / /

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *