November 28, 2021

FOTO/ Fjolla Morina shfaqet me të bijën nga Dubai: Në fund të botës

Shpërndaje lajmin

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, e ka treguar gjithmonë që është nënë shumë përkushtuar. Ajo ka dy vajza dhe dashurinë që ka ndaj tyre nuk nguron ta shfaq herë pas here publikisht.

Së fundmi, Fjolla ka ndarë disa foto, ku vihet re pranë vajzës së vogël, Alayah. Ato ndodhen në Emiratet e Bashkuara Arabe, konkretisht në Dubai.

“Në fund të botës me gjithë botën time”, ka shkruar aj referuar të bijës.

Nuk dihet nëse Fjolla është duke kaluar ca ditë pushimi në Dubai, apo fotot janë realizuar më herët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Kujtojmë që pas lirimit nga paraburgimi, këngëtarja është komentuar për një ndarje me partnerin, biznesmenin Fisnik Syla. /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *