FOTO LAJM/ Bie dëbora e parë në Llogara, nuk ka vështirësi në qarkullimin e automjeteve

Shpërndaje lajmin

Moti i keq ka përfshirë gjithë vendin gjithë gjithë javës.
Mësohet se tashmë k rënë dhe dëbora e parë për këtë vit në Llogara.

Borëpastrueset kanë pastruar dhe kripësuar rrugën duke mos u krijuar për asnjë çast problematika në qarkullim e automjeteve.

Rruga paraqitet e kalueshme dhe nuk ka probleme.
Kujtojmë se nga moti i keq janë përmbytur disa hektarë tokë në Shkodër dhe në Lezhë./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *