FOTO/ Martohet aktorja e njohur e telenovelave turke, partneri i bën dhuratën luksoze, ja si duket ai

0
Shpërndaje lajmin

Aktorja e famshme turke, Melisa Asli Pamuk, u martua fshehurazi me sulmuesin anësor të Lille dhe Turqisë, Yusuf Yazici.
Se çifti i famshëm u martua u bë e qartë pasi Pamuk ndryshoi mbiemrin.
Aktorja e njohur i ka habitur të gjithë duke ndryshuar mbiemrin në profilin e saj zyrtar në Instagram.
Më pas, bukuroshja ka ndarë edhe disa fotografi nga ceremonia e dasmës.
Vëmendjen tërhoqi edhe dhurata prej një milion dollarësh që Yusuf i bëri gruas së tij për martesë.
Ylli i futbollit bleu një shtëpi me pamje nga deti në Nice për 1.5 milionë euro si dhuratë martese.
Melisa e filloi karrierën e saj të aktrimit në moshën 13-vjeçare me një film në Holandë.

View this post on Instagram

A post shared by Melisa Aslı Yazıcı (@melisapamuk)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *