December 8, 2021

FOTO/ Moncao “blindon” kreun, PSV një hap larg kualifikimit

Shpërndaje lajmin

Monaco ka mundur 2-1 Real Sociedad me golat e Volland dhe Fofana, ndërsa spanjollët realizuan me Isak.

Me këtë fitore, skuadra e Niko Kovac siguron kalimin në fazën me eliminim direkt të Europa League, ndërsa Real Socideda rrezikon renditet i treti me 6 pikë 2 pikë më pak se sa PSV e cila fitoi ndaj Sturm 2-0 me golat Carlos Vinicius dhe Bruma. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *