October 18, 2021

FOTO/ Ndeshja e madhe me Prodan, Florian Marku mbërrin në stadium

Shpërndaje lajmin

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka mbërritur në stadiumin e Tottenham, aty ku do të zhvillohet ndeshje më e rëndësishme në jetën e tij ndaj, Maxim Prodan.

Marku pati një konference të “nxehtë” me boksierin ukrainas, ku sharjet, shtytjet dhe ofendimet nuk munguan, duke siguruar se ky duel i sotëm do të jetë spektakolar.

28 vjeçari shqiptar dhe boksieri ukrainas do të jenë të tretët në natën e sotme e cili pritet të nisë rreth orës 19:00. / /

View this post on Instagram

A post shared by Matchroom Boxing (@matchroomboxing)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *