Foto-Pa maskë dhe distancë sociale/ Meta shkon në festë në mes të pandemisë

Share

Ky 35-vjetor aktorin Bes Kallaku e ka gjetur në kohë pandemie. Për të festuar me të afërmit e tij, Bes Kallaku ka organizuar një festë, ku i pranishëm ka qenë edhe presidenti Ilir Meta.

Ka qenë vetë Kreu i Shtetit ai që e ka treguar këtë, pasi ka publikuar disa foto me aktorin e humorit.

Por ajo që vihet re është se Meta nuk mban as maskë dhe as distancë sociale, duke shkelur kështu masat për parandalimin e përhapjes së mëtejshme të koronavirusit.

Ndonëse presidenti apelon në media që qytetarët të respektojnë masat e vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, vetë ai i ka thyer ato./ CNA.al

meta 1

bes kallaku ilir metameta bes kallaku ija


Share

Komente