October 20, 2021

FOTO/ Trejsi Sejdini feston ditëlindjen në ishujt Maldive, shfaqet sensuale me tortën në duar

Shpërndaje lajmin

Trejsi Sejdini njihet nga i gjithë publiku si vajza e skandaleve. Ajo spikat në daljet televizive për pamjen sensuale dhe për linjat trupore perfekte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Sot për modelen është një ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen. Ajo ka zgjedhur që ta kalojë këtë moment në ishujt Maldive dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit disa foto në rrjetet sociale.

Trejsi shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë, teksa mban në duar edhe një copë tortë.

“Nga nata e ditëlindjes sime”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit modelja./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *