FOTOT-Bes Kallaku feston ditëlindjen/ Urimi i Xhensila Myrtezaj merr gjithë vëmendjen

Share

Aktori i njohur Bes Kallaku ditën e sotme feston 35 vjetorin e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte urimi i Xhensilës në këtë ditë të rëndësishme për të.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga kujtimet e tyre të mëparshme kun ë çdo foto ka shkruar një urim.

Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç. Ti që nuk lodhesh kurrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa frikë. Do të më mungoje edhe nëse nuk do të takoja kurrë”, shkruan Xhensila përkrah fotove me Besin

Dyshja e njohur prej 3 vitesh kanë kurorëzuar dashurinë me martesë dhe dasma e tyre do të mbahet gjithmonë mend si një nga më të bukurat të showbizit. Ndërkohë ata janë bekuar edhe me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Ajka./ CNA.al

xhenixhenixhenixhenixhenixheni xhenixheni xheni xhenixheni


Share

Komente