November 28, 2021

Frika e Mancinit: Dua të shmang Portugalinë e Cristiano Ronaldos në play-off

Shpërndaje lajmin

“Nëse arrijmë në mars dhe jemi pa lëndime, mund të takojmë këdo. Nëse vërtet duam ta heqim një, do të thosha Portugalinë”, tha fillimisht Mancini

Cristiano Ronaldon nuk e do trajnerin Mancini , i cili gjatë prezantimit të librit të Marino Bartoletti, “Rikthimi i zotave”, foli për Italinë e tij.

“Është një ditë e veçantë, shpresonim të kualifikoheshim tashmë në Kupën e Botës, por duhet të dimë ta pranojmë verdiktin e fushës. Do ta luajmë sepse i kemi akoma mundësitë. Është një periudhë negative, skuadra është e shkëlqyer dhe nuk fitoi një evropian rastësisht dhe ne merituam duke mundur ekipe më të forta”, shtoi trajneri. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *