Fury mbetet i pamposhtur, fiton me nokaut ndaj Whyte (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Është mbyllur raundi i gjashtë i ndeshjes së madhe mes Furyt dhe Whyte.
Raundi i gjashtë drastik për Dillian Whyte.
Whyte u nokautua nga Fury dhe ndeshjen e fitoi “The Gipsy King”.
Atmosfera është e zjarrtë në Wembley ku ndodhen 94 mijë tifozë që po e përcjellin duelin drejtpërdrejt.

OH MY GOD! TYSON FURY KO’S DILLIAN WHYTE!!! pic.twitter.com/RSnkno1q7o
— Follow @FTB_VIDS (@FTB_VIDS) April 23, 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *