Fustani i Monika Lubonjës në “Oscar”! Aktorja me veshjen që kemi parë në “Big Brother VIP”

Shpërndaje lajmin

Aktorja Tiffany Haddish ishte e ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2022”, një ditë më parë.
Audienca shqiptare vuri në dukje se fustani i saj ishte i njëjtë me atë që ka veshur aktorja Monika Lubonja në një nga netët e spektaklit të “Big Brother VIP”.
Fustani është stiluar nga stilisti Valdrin Sahiti nga Kosova, i cili ishte i përzgjedhuri nga aktorja e famshme.
Veshja elegante nuk ishte e panjohur për syrin e shqiptarëve të cilët e kishin hasur më përpara, pikërisht në festën e ndërrimit të viteve brenda shtëpisë së “BBV”.
Fustani i zi është i gjatë dhe vëmendja tërhiqet nga detaji i argjendtë në pjesën e dekoltesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.