Futbolli në zi, ndahet nga jeta mbreti i merkatos Mino Raiola

Shpërndaje lajmin

Bota e futbollit është në zi. Mino Raiola, agjenti i disa prej futbollistëve më të njohur dhe më të mirë në botë dhe mbreti i merkatos, ka ndërruar jetë në Monte Carlo.
I sëmurë prej disa muajsh, ai ishte operuar urgjentisht në San Raffale në Milano për një sëmundje të rëndë, por nuk ishte shëruar kurrë plotësisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *