Georgina plotësisht e zhveshur, mbulon pjesët intime vetëm me çantën ‘Gucci’

Share

E dashura e futbollistit të njohur ka pozuar mjaft e ‘nxehtë’.

Georgina Rodrigues është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft e pëlqyer dhe e komentuar për paraqitjen dhe format trupore të përsosura.

Së fundmi ajo solli një video në llogarinë zyrtare të Instagramit, e cila shihet duke pozuar e zhveshur komplet por që mbulonte pjesët intime me një çantë Gucci.

152806711 2907505532829193 9129232911778559619 n 1

Postimet e tilla ajo nuk i ka të pakëta, pasi po këto paraqitje i kanë mbledhur asaj rreth 22 milionë ndjekës.

153276412 488669062166047 1191524032239751272 n

Ajo komentohet mjaft shumë në media rozë për fotografitë apo videot që poston nga përditshmëria dhe karriera si modele.

152747764 425777121830988 8366380515856255008 n


Share

Komente